Close

Cloudové řešení v praxi

PRODUKTIVITA

Nestačí vám poskytovat IT řešení, vyhovující lidem, kteří pracují jen v kanceláři? Správná IT řešení vám mohou pomoci zvýšit produktivitu, vytvořit chytřejší procesy a zefektivnit vaši organizaci mnoha různými způsoby. Jak je ale můžete implementovat a zajistit, že z nich získáte maximum?

BEZPEČNOST

Bezpečnost dat společnosti ještě nikdy nebyla pro organizace vyšší prioritou. Jak můžete svůj podnik ochránit před kybernetickými útoky? Nebo zmírnit důsledky potenciální ztráty dat během výpadku služby? S rostoucí popularitou práce na dálku navíc musíte být schopni zajistit bezpečnost napříč různými zařízeními.

ROZPOČET

Jak se rozpočty ztenčují, je po IT oddělení často požadováno dodávat více služeb s omezenými zdroji. Takže jak můžete snížit náklady a zároveň je vynakládat efektivněji? Jak změníte investiční výdaje na provozní a přitom zaručíte stejnou úroveň kontroly a efektivity? A co je nejdůležitější, musíte zajistit, že maximalizujete výdaje na IT a garantujete dobrou návratnost investic.

Scénáře

Technologie se vyvíjejí. Konkurence se zvyšuje. Stále více organizací působí v globálním měřítku. To vše vytváří mnoho obchodních příležitostí. Zároveň to ovšem zvyšuje tlak na ředitele informatiky, ředitele IT oddělení a další manažery s rozhodujícími pravomocemi v IT, aby byli otevřeni novým způsobům práce pro diverzifikaci služeb, které nabízejí, a inovovali pro budoucnost.

Za účelem zlepšení produktivity, zvýšení zabezpečení a maximálního využití vašeho rozpočtu na IT, je nyní čas plně využít možnosti představované cloudem. Je čas přejít na Office 365 se SoftwareONE a vytvořit robustní, na cloudu založené IT prostředí, které pomůže posunout vaše podnikání vpřed.

Zaujala Vás naše nabídka?

KONTAKTUJTE NÁS

Jméno*

Příjmení*

Společnost*

Pracovní pozice

E-mail*

Telefon

Mám zájem o

Poznámka

 

Scroll Up