Close

Cloudové služby Office 365

Jak na cloud?

Začít používat cloudové služby pro řešení vašich potřeb je snazší než se může zdát.

SoftwareONE vám, počínaje poradenstvím ohledně produktivity vašeho podniku, pomáhá sladit IT s vašimi hlavními cíli – nejen, že podporuje vaše podnikání, ale také vám pomůže dosáhnout vašich cílů díky kombinaci pro vás nejvhodnějších funkcí Office 365.

Podpoříme vás během každého kroku vaší migrace, abychom zajistili minimální narušení a udrželi efektivní fungování vašeho podniku, zatímco se budete přesouvat do vaší cloudové budoucnosti.

Až budete mít vše zprovozněno, budeme vám po ruce kdykoli nás budete potřebovat, aby bylo zaručeno, že vše funguje efektivně. A také vám budem k dispozici v případě, že se něco pokazí. Ale tím naše podpora nekončí.

Jako váš partner s vámi budeme dále spolupracovat a sledovat vaše využívání služeb, abychom měli jistotu, , že ze své investice získáváte maximum. Vaše požadavky se mohou v průběhu času měnit a my vám vždy pomůžeme najít nejlepší způsob škálování vašeho cloudového prostředí tak, aby vyhovovalo vašim potřebám.

“Budeme vám po ruce, kdykoliv nás budete potřebovat,
aby bylo zaručeno, že vše funguje efektivně.”

Poradenství

První fáze jakékoli migrace začíná našimi poradenskými službami v oblasti produktivity vašeho podnikání. Setkáme se s vámi, abychom pochopili vaše podnikání a IT priority a sladili je s vytvořením vaší cloudové vize. Zasvětíme vás do Office 365, abychom vám pomohli poznat skutečné výhody, které může tato platforma přinést vaší vizi.

Chci vědět více 

Naše služby
Realizace

Jakmile se rozhodnete pro nasazení Office 365, navrhneme a vytvoříme ideální IT prostředí, které vám pomůže se splněním vašich cílů. Poté provedeme vaši migraci do nového prostředí a případně zajistíme propojení obou prostředí pro zajištění vzájemného fungování po určitou dobu.

Chci vědět více

Naše služby
Podpora

Uvedení vašeho nového IT prostředí do provozu je jen začátek. Naše týmy technické, uživatelské a byznys podpory budou po ruce, aby se ujistily, že vše běží hladce a každý ví, jak to používat. Budeme zde, abychom zajistili, že z vaší investice získáte velkou návratnost a že vám vaše nové cloudové prostředí pomůže dosáhnout vašich hlavních podnikatelských cílů. Chci vědět více (oodkaz na stránku Naše služby)

Metody, nástroje a techniky společnosti SoftwareONE jsou založeny na globálně uznávaných standardech řízení projektů a služeb. Ty vám poskytnou jasný přehled o průběhu celého projektu a životního cyklu služby. V důsledku toho můžeme snížit rizika nasazení nové technologie, vždy nabídnout důvěryhodné poradenství a pokaždé poskytovat prvotřídní služby.

Chci vědět více

Naše služby

Zaujala Vás naše nabídka?

KONTAKTUJTE NÁS


Jméno*

Příjmení*

Společnost*

Pracovní pozice

E-mail*

Telefon

Mám zájem o

Poznámka

 


Scroll Up